2016 Najnovšie ocenenie Crystal Achievement Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľové sklo úspech trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 krištáľového skla úspech trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: 2016 najnovšie kryštál dizajnu ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľové sklo úspech trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 krištáľového skla úspech trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: 2016 najnovšie ocenenie Crystal Achievement Award


Kľúčové slová: cena za kryštál

Položka č .: SCT-054

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 120x50x200mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná cena k9 z krištáľového skla je vyrezaná podľa vašej požiadavky a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia trofeje K9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získame ocenenie trofeje K9 z krištáľového skla s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodných 2016 najnovších dizajn krištáľových produktov získanie kryštálu od nás.

Vyšetrovanie