3D laserové gravírovanie kocky v tvare krištáľovej náboženskej ceny

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľové sklo náboženské ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálne továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 krištáľové poháre náboženské trofej ocenenie produkty od nás. Názov položky: 3D laserové rytie kryštál kryštál ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľové sklo náboženské ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 krištáľové poháre náboženské trofej ocenenie produkty od nás.

Názov položky: 3D laserové gravírovanie kocky kryštál náboženské ocenenie


Kľúčové slová: kryštálová náboženská cena

Položka č .: SCT-057

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Rozmery (mm): 80x30x150mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná cena k9 krištáľového pohára je podľa vašich požiadaviek strihaná a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia náboženskej trofeje K9 z krištáľového skla vás predstaví úžasným svetom dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania.Nicho o tom, akú príležitosť získalo naše náboženské ocenenie K9 z krištáľového skla s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodných 3D laserové gravírovanie kocky v tvare kryštálu náboženské ocenenie produkty od nás.

Vyšetrovanie