Prázdna kryštálová trofej

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne kryštál trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej trifu s prázdnymi kryštálmi, prázdne produkty na výrobu kryštálov od nás. Názov položky: K9 prázdny kryštál trofej pre vlastné 3D laserové gravírovanie Kľúčové slová: ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne kryštál trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej trifu s prázdnymi kryštálmi, prázdne produkty na výrobu kryštálov od nás.

Názov položky: k9 prázdna kryštálová trofej pre vlastné 3D laserové gravírovanie

Kľúčové slová: prázdny kryštál trofej

Položka č .: SCT-001

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: špičkový optický k9 kryštál

Typ produktu: nepravidelná kryštálová trofej

Veľkosť (mm): 180x250x45 (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná prázdna kryštálová trofej je podľa Vašej požiadavky prerezaná a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť našej triedy s prázdnymi kryštálmi vás predstaví úžasnému svetu dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť nám naša prázdna kryštalická trofej s 2D / 3D podtlakovou rytinou navždy spomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na našich veľkoobchodných produktoch s kryštálmi trofeje.

Vyšetrovanie