Rozpočet Design Lacné Glass Arrow Award na modrom základe

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľové sklo arrow trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod k9 krištáľové sklo arrow trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: budget design lacné sklo šípka ocenenie na modrej ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľové sklo arrow trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod k9 krištáľové sklo arrow trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: budget design lacné sklo arrow award na modrom základe


Kľúčové slová: sklo arrow award

Položka č .: SCT-045

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optické kryštálové sklo K9

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 120x30x180mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná k9 krištáľová sklenená strieborná cena je rozdelená podľa vašej požiadavky a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia trofeje K9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získame našim k9 krištáľovým pohárom šípového trofeja s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Glass Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálne továrne. Vitajte na veľkoobchodný rozpočet design lacné sklo šípka ocenenie na modré základné výrobky od nás.

Vyšetrovanie