Farebné 3D architektonický vzor skla tehál pre steny / okná / kúpeľňa / kuchyňa / kancelária stenu

Farebné 3D architektonický vzor sklo Tehly pre steny / Windows / Kúpeľňa / Kuchyňa / Office Wall Partition Položka č .: SDCM-103

Podrobnosti o produkte

farebné 3D architektonický vzor sklenené tehly pre steny / okná / kúpeľňa / kuchyňa / kancelárske steny oddiel


Položka č .: SDCM-103


Materiál: optické pevné k9 krištáľové sklo / tuhé kryštálové kryštálové sklo


Použitie: deliaca stena, okná, strecha, podlaha, fontána, bazén, vnútorné a vonkajšie dekorácie, interiérovú výzdobu hotela, domáce dekorácie v interiéri, exteriérové dekorácie Plaza, exteriérové dekorácie v kasíne, dekoráciu nočného klubu, dekoráciu KTV, dekoráciu nákupného centra, budova vonkajšie dekorácie, Villa dekorácie, rekreačné stredisko dekorácie, scénické oblasti dekorácie, reštaurácia dekorácie, otváranie / zatváranie obrad dekorácie, bar pult dekorácie, atď \ t


Lepenie - postaviť stenu z masívnych krištáľových sklenených tehál a spojiť ich s priehľadným lepidlom pod UV svetlom JUST LIKE, aby sa vytvorila budova s tradičnými tehlami spojenými tradičnou cementovou maltou.


výhody:

Naša nízkoúdržbová, pekne vyzerajúca masívna krištáľová tehla má mnoho výhod, ktoré tradičné tehly nemajú. Naša krištáľová sklenená tehla je 5 cm (2 ") z masívneho krištáľového skla, ktoré je veľmi silné, ale aj transparentné (okrem matného nie je číre)


Viditeľnosť / Transparentnosť - Tieto pevné sklenené tehly umožňujú približne 80% priepustnosti svetla, ako bolo uvedené vyššie a tiež nikdy žlté, oblačné alebo ovplyvnené počasím alebo slnečným svetlom.

50% priepustnosti svetla pre tehly z krištáľového skla a bez priepustnosti svetla pre matné krištáľové sklenené tehly, ktoré sú vhodné pre súkromné priestory.


Odolné voči poveternostným vplyvom - tieto masívne sklenené tvárnice z krištáľových tehál si môžu udržať svoje sily proti mocnostiam Matky Prírody vrátane vetrov silových vĺn, zemetrasení, povodní a čohokoľvek iného.


Graffiti Resistant - naše sklenené tvárnice z masívneho krištáľového tehly poskytujú nielen vyššiu bezpečnosť, ale sú odolné aj proti graffiti a inému vandalizmu. Zvlášť keď máte aktívne a aktívne deti.


Odolnosť proti hluku - Ako aj iné sklenené tvárnice z krištáľových tehál, tieto pevné tehly poskytujú extra redukciu hluku vďaka ich hrúbke. Pomôžu blokovať nežiaduce vonkajšie zvuky, pretože ostatné produkty deliacich plôch budú.


Protipožiarne odolné tehly z tvrdého krištáľového skla majú tiež najvyššie hodnotenie požiarnej odolnosti každého bloku, ktoré spĺňajú požiarne predpisy vo všetkých verejných aplikáciách.


Vodotesné -Naša krištáľová sklenená tehla môže byť zabudovaná do podlahy, ktorá bude pod vodou po celú dobu. Môžete ich použiť v fontáne, bazéne, streche, na vybudovanie vane atď.


Vlastné rozmery a tvary -Naša krištáľová sklenená tehla s pravidelnými rozmermi ako 100x200x50mm a 50x50x240mm, ale môžeme si vyrobiť ľubovoľnú veľkosť ako požiadavku. A my môžeme vyrobiť štvorcový tvar, obdĺžnikové tvary, valec, osemuholník, kruh, trojuholník, atď, aby vyhovoval vašim požiadavkám všetkých aplikácií.


Rôzne farby- rovnako ako príchod v populárnej jasné / transparentné, tieto bloky tiež prísť vo farbe now.Like RED, BLUE, ZELENÁ, PINK, PURPLE, GOLDEN ŽLTÁ, AMBER , atď.


Yiwu Svietiace Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepší Čína Dekoratívne Crystal Materiál výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továreň. Vitajte na veľkoobchodné farebné 3d architektonický vzor sklenené tehly pre steny / okná / kúpeľňa / kuchyňa / kancelárske steny delenie výrobkov od nás.
Vyšetrovanie