Špeciálny dizajn Crystal Arch Award s golfovou loptou na modrej báze

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 prázdne krištáľové sklenené oblúky ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 prázdne kryštálové sklo oblúk trofej ocenenie produkty od nás. Názov položky: špeciálny dizajn krištáľového oblúku ocenenie s ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 prázdne krištáľové sklenené oblúky ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 prázdne kryštálové sklo oblúk trofej ocenenie produkty od nás.

Názov položky: špeciálny dizajn krištáľového oblúku s golfovým loptou na modrom podklade

Kľúčové slová

Položka č .: SCT-042

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: špičkový optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 50x100x180mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Náš vlastný k9 obdĺžnikový oblúk z krištáľového skla je podľa Vašej požiadavky prerezaný a ručne leštený našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahli žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho k9 obdĺžnikového oblúku z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získame našim k9 prázdnym kryštálovým skleneným oblúkovým trofejom s 2D / 3D pod - povrchové gravírovanie to bude navždy pripomínať.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej špeciálnej dizajn krištáľové oblúkové ocenenie s golfovou loptičkou na modré základné produkty od nás.

Vyšetrovanie