Crystal Basketball Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepším výrobcom a dodávateľom krištáľovej krištáľovej basketbalovej triedy s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej krištáľovej basketbalovej trofej, produkty krištáľovej basketkteball od nás. Názov položky: prázdny kryštál basketbalovej trofeje pre ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepším výrobcom a dodávateľom krištáľovej krištáľovej basketbalovej triedy s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej krištáľovej basketbalovej trofej, produkty krištáľovej basketkteball od nás.

Názov položky: prázdna krištáľová basketbalová trofej pre prispôsobené rytie

Kľúčové slová: kryštálová basketbalová trofej

Položka č .: SCT-005

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optické kryštálové sklo K9

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Rozmery (mm): 80x80x140 (môžu byť rôzne)

Návrh: môže byť OEM

Použitie: 2D / 3D gravírovanie na báze ako športové darčeky

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša prázdna krištáľová basketbalová trofej vyrábajú naši kvalifikovaní pracovníci. S vašim logom gravírovanie vo vnútri základne. Nezáleží na tom, akú príležitosť nám naša laserová gravírovaná krištáľová basketbalová trofej navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodné výrobky z krištáľovej basketbalovej trofeje od nás.

Vyšetrovanie