Unikátny dizajn K9 Crystal Curvy Award s guľatou zelenou základňou

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľ krivky trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpenie veľkoobchodu9 krištáľové zakrivenie trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: jedinečný dizajn krištáľovej krivky k9 s okrúhlym ...

Podrobnosti o produkte
Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľ krivky trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpenie veľkoobchodu9 krištáľové zakrivenie trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: jedinečný dizajn krištáľovej krivky k9 s guľatým zeleným podkladom

Kľúčové slová: cena krištáľovej krivky

Položka č .: SCT-040

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: špičkový optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 60x60x200mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná cena k9 krivky krivky krivky je rozdelená podľa vašej požiadavky a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahli žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť našej nenáročnej ceny k9 krivky zakrivenej krivky vás predstaví úžasnému svetu dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, čo je príležitosť, naša k9 krištáľová zakrivená trofej cena s 2D / 3D sub-povrchové rytie bude ju navždy pripomínať.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnom jedinečnom dizajne k9 krištáľovej krivky ocenenie s guľatými zelenými základnými výrobkami od nás.

Vyšetrovanie