Excellence Crystal Employee Award za firemné darčeky

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľového skla zamestnanec trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 kryštál sklo zamestnancov trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: ocenenie za vynikajúcu cenu ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľového skla zamestnanec trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 kryštál sklo zamestnancov trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: cena za vynikajúcu cenu za dary firmy


Kľúčové slová: cena za kryštál

Položka č .: SCT-055

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Rozmery (mm): 60x60x250mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naše zákazkové ocenenie trofeje k9 z krištáľového skla je podľa Vášho výberu strihané a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby sme dosiahli žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia trofeje k9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získalo naše ocenenie trofeje kryštálového skla k9 s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodné ocenenie vynikajúceho krištáľového zamestnanca pre dary produktov od nás.

Vyšetrovanie