Diamond Shape Crystal výkonná cena za firemné darčeky

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľ sklo executive trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodu k9 krištáľového skla výkonnej trofej produkty od nás. Názov položky: krištáľovo tvarovaný krištáľ Executive Award ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľ sklo executive trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodu k9 krištáľového skla výkonnej trofej produkty od nás.

Názov položky: krištáľovo tvarovaná krištáľová cena za korporátne dary


Kľúčové slová: krištáľová cena

Položka č .: SCT-056

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Rozmery (mm): 80x50x220mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naše zákazkové ocenenie trofeje K9 z krištáľového skla je podľa Vašej požiadavky prerezané a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahlo žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia trofeje K9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nech už je to príležitosť, naše ocenenie trofeje kryštálového skla K9 s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodné diamant tvar krištáľ výkonné ocenenie pre firemné darčeky produkty od nás.

Vyšetrovanie