Krištáľová medaila

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepším výrobcom a výrobcom krištáľovej medaily v Číne s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej krištáľovej medailu, výrobky zo sklenených medailí od nás. Názov položky: malá krištáľová medaila s logom farebnej tlače Kľúčové slová: krištáľová medaila Číslo položky: SCT-003 ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepším výrobcom a výrobcom krištáľovej medaily v Číne s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej krištáľovej medailu, výrobky zo sklenených medailí od nás.

Názov položky: malá krištáľová medaila s logami farebnej tlače

Kľúčové slová: krištáľová

Položka č .: SCT-003

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optické kryštálové sklo K9

Typ produktu: krištáľová medaila okrúhleho tvaru

Rozmery (mm): 80x80x8 (môžu byť rôzne)

Aplikácia: pieskovanie a farebné plnenie ako darček na kryštálové športy

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša malá kryštálová medaila je rezaná podľa vedeckých rozmerov a ručne leštená našimi zručními remeselníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Potom pieskovanie logo a vyplniť farbu v it.Discover elegancia a jedinečnosť tohto nádherného daru. Bez ohľadu na príležitosť, naše laserové kryštály si ju navždy spomenie.

201706040949306477754.jpg

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Glass medailu výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodné výrobky z krištáľovej medaily od nás.

Vyšetrovanie