K9 Crystal Memento Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne kryštál memento trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodu prázdny kryštál memento trofej, prázdny kryštál memento ocenenie produktov od nás. Názov položky: modrý šesťuholník k9 krištáľový memento ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne kryštál memento trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodu prázdny kryštál memento trofej, prázdny kryštál memento ocenenie produktov od nás.

Názov produktu: Krištáľové memento s modrým šesťuholníkom k9 s logami 3D gravírovaných suvenírov

Kľúčové slová: krištáľové memento ocenenie

Položka č .: SCT-038

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: špičkový optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 60x60x150mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná medená krémová memento trofej je rozdelená podľa vašej požiadavky a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť našej trofeje s cenami prázdneho krištáľového mementu vás predstaví úžasnému svetu dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získame, naša medaila s dvojitým / 3D povrchovým rytím Pamätajte si to navždy.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchod K9 krištáľové memento ocenenie produktov od nás.

Vyšetrovanie