Nová cena príchodu Crystal Sales za motiváciu zamestnancov

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľového skla predaj trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod k9 krištáľového skla predaj trofej výrobky od nás. Názov položky: nová cena príchodu kryštálu pre zamestnanca ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľového skla predaj trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod k9 krištáľového skla predaj trofej výrobky od nás.

Názov položky: nová cena príchodu kryštálov za motiváciu zamestnancov


Kľúčové slová: award for crystal sales

Položka č .: SCT-052

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 100x30x150mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Náš vlastný k9 křišťálový sklenený predajný trofej je rozdelený podľa vašej požiadavky a ručne leštený našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby sme dosiahli žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia trofeje K9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získalo naše ocenenie trofeje k9 z krištáľového skla s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte vo veľkoobchodnom ocenení príchodu nových kryštálov za produkt motivácie zamestnancov od nás.

Vyšetrovanie