2D Laser Crystal Service Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľové sklo servis trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 krištáľové sklo služby trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: 2D laserové gravírovanie krištáľovej služby ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľové sklo servis trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 krištáľové sklo služby trofej ocenenie produktov od nás.

Názov produktu: 2D laserové gravírovanie krištáľovej služby


Kľúčové slová: award for crystal service

Položka č .: SCT-051

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Rozmery (mm): 80x30x120mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naše zákazkové ocenenie trofeje k9 z krištáľového skla je podľa Vašej požiadavky prerezané a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahlo žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia trofeje k9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, čo je príležitosť, naše ocenenie trofeje kryštálového skla K9 s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodné 2d laserové rytie služby krištáľovej služby od nás.

Vyšetrovanie