Crystal Star Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína kryštál hviezda trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej krištáľovej hviezdy trofej, krištáľové hviezdy ocenenie produkty od nás. Názov položky: modrá krištáľová hviezda trofej Kľúčové slová: crystal star trophy Číslo výrobku: ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína kryštál hviezda trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej krištáľovej hviezdy trofej, krištáľové hviezdy ocenenie produkty od nás.

Názov položky: trofej s modrým kryštálom

Kľúčové slová: kryštálová hviezda

Položka č .: SCT-006

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optické kryštálové sklo K9

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 110x80x150 (môžu byť rôzne)

Návrh: môže byť OEM

Použitie: 2D / 3D gravírovanie ako darčeky pre rozpoznávanie zamestnancov

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša modrá krištáľová hviezda je vyrobená našimi zručnosťami pracovníkov s vysokou kvalitou a jedinečným dizajnom. Svojím logom gravírovanie vo vnútri základne.Ak chcete svojim zamestnancom predstaviť, bolo by to úžasný darček na zlepšenie uznania zamestnancov a zvýšenie konkurencieschopnosti vašej spoločnosti.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodných produktoch kryštálovej hviezdy trofeje od nás.

Vyšetrovanie