Dekoratívne LED svetlo krištáľové sklenené piliere Cylinder Solid sklenené stĺpy steny priečky

dekoračné LED svetlo z krištáľového skla stĺpiková sklenená stĺpiková priehradka Kód: SDCM-074 Materiál: optické masívne krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové sklo K9 Použitie: stĺpik z krištáľového skla pre stĺpy priečok, okná, strechy, podlahy, fontány, bazény , vnútorné a vonkajšie ...

Podrobnosti o produkte

dekoratívne LED svetlo krištáľové sklenené piliere pevné sklenené stĺpy partition wall


Položka č .: SDCM-074


Materiál: optické pevné krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové sklo K9


Použitie: stĺpy z krištáľového skla pre stĺpy priečok, okná, strechy, podlahy, fontány, bazény, interiérové a exteriérové dekorácie, dekorácie interiérov v hotelových priestoroch, dekorácie interiérov v interiéroch, exteriérové dekorácie v exteriéri, dekorácie v exteriéri kasína, , dekorácie nákupných centier, budova vonkajšej výzdoby, dekorácie vily, dekorácie v rekreačných oblastiach, scénické dekorácie, dekorácie v reštauráciách, dekorácie s otváracie / zatváracie slávnosti, dekorácie barového pultu atď.


výhody:


Viditeľnosť / priehľadnosť - Tieto dekoratívne masívne bublinové / ryté / vzorové kryštálové sklenené piliere umožňujú približne 50% svetelného prechodu, s LED svetlom, robí z neho veľmi pekné oči priťahujúce partition walls.


Odolnosť voči poveternostným vplyvom - Tieto masívne kryštálové sklenené sklá sa môžu držať proti vlastným silám Matky prírody, vrátane veternej sily, zemetrasení, povodní a čokoľvek iného.


Graffiti Resistant - naše masívne piliere z krištáľového skla poskytujú nielen zvýšenú bezpečnosť, ale sú tiež odolné proti graffiti a inému vandalizmu. Zvlášť keď máte živé a aktívne deti.


Požiarna odolnosť - naše pevné kryštálové sklenené piliere majú tiež najvyššiu požiarnu citlivosť každého bloku, ktorý spĺňa požiarne kódy vo všetkých verejných aplikáciách.


Vodotesné - Naše stĺpy z krištáľového skla môžu byť použité na fontáne, bazéne, streche, okná, podlahy, záhradu atď Tieto vonkajšie dekorácie.


Vlastné rozmery a tvary - Naše stĺpy z krištáľového skla môžu byť vlastné akejkoľvek veľkosti podľa požiadaviek. A my môžeme vyrobiť štvorcový tvar, obdĺžnikové tvary, valec, osemuholník, kruh, trojuholník, atď, aby vyhovoval vašim požiadavkám všetkých aplikácií.


Rôzne vzory - rovnako ako v populárnej bubline a 3D laserovom gravírovaní, tieto kryštálové sklenené piliere tiež prichádzajú v rôznych vzorkách.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Dekoratívne Crystal materiál výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodné dekoratívne LED svetlo krištáľové sklenené piliere valec masívne sklenené stĺpce deliace steny produkty od nás.
Vyšetrovanie