Prázdna cena Kade Jade Glass Kard pre 3D laserové gravírovanie

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne sklenené oblúk trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchodné sklenené oblúky trofej ocenenie produktov od nás. Názov produktu: prázdne k9 Jade sklenené oblúkové ocenenie pre 3D laserové gravírovanie ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne sklenené oblúk trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchodné sklenené oblúky trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: prázdne k9 Ocenenie skleneného oblúka za 3D laserové gravírovanie

Kľúčové slová: award glass arch

Položka č .: SCT-043

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: k9 krištáľové sklo

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 50x120x180mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naše zákazkové ocenenie z oblúkového skleneného oblúku je podľa Vašej požiadavky prerezané a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahli žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia na oblúkovom oblúkovom oblúku vás predstaví úžasnému svetu dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získame naše ocenenie trofeje s 2D / 3D podtlakovou grafikou Pamätajte si to navždy.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Glass Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálne továrne. Vitajte na veľkoobchodné prázdne k9 jade sklenené oblúkové ocenenie za 3D laserové rytie produkty od nás.

Vyšetrovanie