Personalizované ocenenie sklenenej krivky s čiernym podkladom

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 prázdne krištáľové krivky krivky trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 prázdne kryštálové sklo krivky trofej ocenenie produkty od nás. Názov položky: ocenenie ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 prázdne krištáľové krivky krivky trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 prázdne kryštálové sklo krivky trofej ocenenie produkty od nás.

Názov položky: cena za sklenené krivky prispôsobená čiernym podkladom

Kľúčové slová: ocenenie krivky skla

Položka č .: SCT-041

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: špičkový optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 50x100x180mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná k9 krištáľová krivka zakrivená cena trofeje je podľa vašich požiadaviek rezaná a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho keramického krištáľového zakriveného zakriveného trofeje vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nech už je to príležitosť, naše k9 kryštálové krištáľové krivky zakrivené ocenenie trofeje s 2D / 3D sub- povrchové gravírovanie to bude navždy pripomínať.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Glass Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálne továrne. Vitajte vo veľkoobchodnom ocenení ceny za sklenené krivky s čiernymi základnými výrobkami od nás.

Vyšetrovanie