Personalizované sklo Key Award Player ako výkonné darčeky

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľové sklo kľúčové ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodných k9 krištáľových kľúčových trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: Personalizovaný sklenený kľúč hrá ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľové sklo kľúčové ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodných k9 krištáľových kľúčových trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: Personalizované ocenenie skleného kľúča ako výkonné darčeky


Kľúčové slová: award for crystal key

Položka č .: SCT-047

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optické kryštálové sklo K9

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 120x10x50mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná cena k9 krištáľového kľúča je podľa vašich požiadaviek strihaná a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia k9 kľúčového pohára z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť získame naša k9 kľúčová trofej s krištáľovým sklom s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Glass Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálne továrne. Vitajte vo veľkoobchodnom ocenení ocenenia skleného kľúča ako výkonných darčekových produktov od nás.

Vyšetrovanie