Zlatá žltá masívna Bubble Glass Bricks Crystal Blocks

zlaté žlté pevné bublinkové sklenené tehly Obj.č .: SDCM-082 Materiál: optické masívne krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové sklo K9 / masívne keramické sklenené tvárnice Kamenné bloky alebo tehly z pevného krištáľového skla môžu byť použité na vytvorenie architektonických štruktúr, ako sú deliace steny alebo stenové steny cez časť miestnosti, okolo ...

Podrobnosti o produkte

zlatožlté pevné bublinové sklenené tehly


Položka č .: SDCM-082

Materiál: optické pevné krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové sklo K9


Bloky alebo tehly z masívneho krištáľového skla môžu byť použité ako súčasť schodových konštrukcií a tak ďalej. Sú schopní rozdeliť miestnosť bez zablokovania prenosu svetla .


Použitie: rozvodná stena, okná, strecha, poschodie, fontána, bazén, vnútorná a vonkajšia výzdoba, hotelová lobby interiérová výzdoba, interiérová dekorácia interiéru, Plaza exteriérová dekorácia, budova vonkajšie dekorácie, dekorácie vily, dekorácie rekreačného strediska, dekorácie scénického priestoru, dekorácie reštaurácie, dekorácie s otváracie / zatváracie slávnosti, dekorácie s barovým pultom atď.


Lepenie - Vytvoriť stenu z masívnych kryštálových tehál a spojiť ich s priehľadným lepidlom pod UV žiarením AKO JEDNODUCHÉ urobiť budovu s tradičnými tehálami spojenými tradičnou cementovou maltou.


výhody:

Naša nízka údržba, krásne vyzerajúce masívne krištáľové sklo tehla má mnoho výhod, ktoré tradičné tehly nemajú. Naše tehly z krištáľového skla sú 5 cm (2 ") z pevného krištáľového skla, ktoré je mimoriadne silné, ale aj priehľadné (s výnimkou, že matné nie je čisté)


Viditeľnosť / priehľadnosť - Tieto masívne sklenené tehly umožňujú približne 80% prenosu svetla, ako bolo spomenuté skôr, a tiež nikdy žlté, oblačno alebo nepriaznivo ovplyvnené počasím alebo slnečným žiarením.

50% prestupu svetla pre tehly s bublinkovým krištáľovým sklom a bez prestupu svetla pre matné krištáľové sklenené tehly, ktoré sú vhodné na prierez súkromného priestoru.


Odolnosť voči poveternostným vplyvom - Tieto sklenené bloky z pevných krištáľových tehál sa môžu držať proti vlastným silám Matky prírody, vrátane veterných vĺn, zemetrasení, záplav a všetkého ostatného.


Graffiti Resistant - naše sklenené bloky z masívnych krištáľových tehál nielen poskytujú mimoriadnu bezpečnosť, ale sú odolné aj voči graffiti a inému vandalizmu. Zvlášť keď máte živé a aktívne deti.


Odolnosť proti hluku - Tak ako ostatné sklenené tvárnicové kryštálové tehly, tieto masívne tehly poskytujú dodatočné zníženie hluku v dôsledku ich hrúbky. Pomôžu zablokovať nežiadúci vonkajší hluk, ako to spôsobia ostatné produkty oddielov.


Požiarna odolnosť - vaše pevné krištáľové sklenené tehly majú tiež najvyššiu požiarnu citlivosť každého bloku, ktorý spĺňa protipožiarne kódy vo všetkých verejných aplikáciách.


Vodotesné -Naša krištáľové sklenené tehly môžu byť zabudované do podlahy, ktorá bude pod vodou po celú dobu. Môžete ich použiť v fontáne, bazéne, streche, vybudovať vaňu atď.


Vlastné rozmery a tvary - Naše křišťálové sklenené tehly s pravidelnými rozmermi ako 100x200x50mm a 50x50x240mm, ale môžeme vlastne robiť ľubovoľné veľkosti podľa požiadaviek. A my môžeme vyrobiť štvorcový tvar, obdĺžnikové tvary, valec, osemuholník, kruh, trojuholník, atď, aby vyhovoval vašim požiadavkám všetkých aplikácií.


Rôzne farby - rovnako ako v populárnom číre / transparentné, tieto bloky tiež prídu vo farbe now.Like ČERVENÁ, modrá, zelená, ružová , purpurová , zlatá žltá, čierna, atď


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Dekoratívne Crystal materiál výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej zlato žltá masívna bublina sklenené tehly kryštál blokuje výrobky od nás.
Vyšetrovanie