Domov > Vedomosti > Obsah

Ako si vybrať kryštál darčeky

May 27, 2016

Každý rok, existuje mnoho zákazníkov nakupujúcich krištáľového darčeky, a pre niektorých zákazníkov, je to prvý nákup krištáľových výrobkov. Oni ingore materiálov, prevedenia a len starostlivosť o cene.

Tu by sme radi, aby niektoré návrhy počas kúpu kryštálu remeslá:


Prvým z nich je materiály. Ak dávate prednosť nízkej ceny, môžete Anhui Xinguan alebo Longyang materiálu. Farba tohto materiálu je žltkastý, a tam sú bubliny vo vnútri. Môžete tento druh materiálu pre reklamné darčeky alebo si pieskovanie alebo Farebná tlač s obrázkami.

Ak chcete prezentovať high-end darčeky svojim klientom alebo 2D alebo 3D laserové gravírovanie vnútri kryštálu. Musíte si kúpiť kvalitného k9 kryštály. Tieto druhy materiálu sa vyrábajú v provincii Jiangsu, Hangzhou a Wuhan provincii. Tieto materiály, čisté farby a bez bublín vnútri nich. Zvyčajne sme použiť tieto materiály na krištáľové kocky, crystal bloky, k9 prázdne kryštály našim klientom pre nich laserové gravírovanie.


Druhá je spracovanie. To tiež môže rozhodnúť, je cena. Dobrý krištáľového darčeky by mali byť aj leštený, malá veľkosť chyby, rovnaké okraje linky, bez scrathces na povrchu.


Tretia je balenie. Bežne používame pekné darčekové krabice s obloženie krištáľové darčeky. Ak preferujete lacnejšie ceny, jednoduchý biely box balenia je dobré možnosti pre vás.


Samozrejme, sme schopní vyrobiť vlastné akékoľvek vzory ako požiadať v rôznych cenových rozpätí.