Domov > Vedomosti > Obsah

Ako zistiť, či váš stroj dokáže urobiť 3D laserové gravírovanie s rôznymi materiálmi z krištáľového skla K9?

Jul 02, 2019


Ako zistiť, či váš stroj dokáže urobiť 3D laserové gravírovanie s rôznymi materiálmi z krištáľového skla K9?

 

Existuje mnoho rôznych 3D laserových gravírovacích strojov , ako sú stroje HolyLaser v meste Yiwu, stroje Shining3D v meste Hangzhou, laserové stroje STN v meste Wuhan, múdro laser v meste Shenzhen a Nemecku stroje atď.

 

Tiež existuje mnoho rôznych K9 kryštálových surovín na trhu. Najobľúbenejšie sú materiály Kaimashi K9 z provincie Hubei, materiály Jiangsu K9 z provincie Jiangsu, materiály Huatian K9, materiály Kangyou K9 z provincie Shandong, materiály K5 z provincie Anhui a sklenené materiály.

 

Ako zistiť, ktoré materiály dokážu najlepšie ovplyvniť 3D laserové gravírovanie s vašimi strojmi? Dajte nám vedieť značku svojich laserových gravírovacích strojov, navrhneme Vám najvhodnejšie kryštálové materiály pre vás.

 

Boli sme v tomto podali mnoho rokov, s našimi skúsenosťami, sme presvedčení, že vám môžeme dať tie najlepšie riešenia.

 

V krištáľovom priemysle sa väčšina tovární v tejto veci dopustila chýb. Svojim klientom v zahraničí posielali vysoko kvalitné kryštály K9, ale o svoje stroje sa nepýtali. Kým klienti dostali kryštály, zistili, že nemôžu robiť fotografie / logá / text 2D / 3D laserové gravírovanie. Obrovská strata pre obe strany.


Jedným slovom, dajte nám vedieť svoju značku stroja, keď nám pošlete svoje otázky, ponúkneme vám tie najlepšie možnosti.


Najvhodnejšie materiály s najpriaznivejšou cenou pre vás.


Nízka cena v K9 kryštálovom materiáli vás robí konkurencieschopnejšími.