Domov > Vedomosti > Obsah

Rozdiel medzi umelým krištáľu a skla

May 26, 2016

Že umelých kryštál je vysoko-oloveného skla alebo názvom oloveného krištáľového skla, že obyčajné sklo (kremičitý zložka) bol pridaný 24% oxid olovnatý, dostane jas a transparentnosť podobné prírodné kryštál umelých kryštál.

Medzinárodné štandardné funkcie viesť obsah oxidu 24%, a potom chemické vlastnosti najlepšie umelých kryštál, v porovnaní s obyčajným sklom, najmä ťažké, ťažké cítiť; veľký index lomu je možné prenášať z desiatich farebné spektrum farieb; vysoká tvrdosť, oblečenie.

Použitie s obsahom 24% olovo, oxid skla vedie cez rafinácie, nečistôt, ručne fúkané, leštené, jemné rezbárske práce, môžu byť vyrobené z kvalitného kvality vedenia sklárskeho umenia, svetla plastiky fazety môže odrážať všetky farby.

Medzinárodné štandardy pre sklo majú prísne koncept, sklo: obyčajné sklo výrobkov. Kryštál: sklo alebo názvom krištáľ s obsahom oxidu olova o 24%. Preto obsahujúce oxid olovnatý 24% z oloveného skla zárukou vysokej kvality.


Spoločné VS umelé krištáľového skla


Umelé krištáľového skla obsahujúci oxid olovnatý, zloženie obsahujúce oxid olova, vyšší index lomu a tvrdosť, presnejšie vzhľad čisté kryštál, zatiaľ čo ťažšie rez, hotové vzácnejšie. Preto kvalita obyčajné sklo alebo ware kryštál a krištáľ rozdiel medzi hodnotou refrakčnej nízky stupeň je skvelá.


Počúvať zvuk ručne oháňal riadu počuť zvuk bude iný, umelých kryštál výrobky, ostrý zvuk, ako je kov-ako po vplyvu tam bude byť pretrvávajúce pocit plný kovový zvuk "DUNET rinčanie" zvuk, vyššiu tvrdosť krištáľ zvuk hlasnejšie. A zvuk sklených výrobkov sú ťažké dusno, echo, je viac nudné "klapky" zvuk.


Pozrite sa na slnku, v porovnaní s high-kvalitné krištáľové lesklý odráža farby svetla, svetlé farby, a prechod veľmi prirodzené svetlo a bohaté farby skla lomu je často neúplné a relatívne slabé. Transparentnosť v prirodzenom svetle, v porovnaní s vysoko kvalitné krištáľové transparentnosti, ukazuje crystal biela, zatiaľ čo obyčajné sklo alebo čistej krištáľové budú žlté, alebo zmiešané s zelenomodrá.


Pre príručku do rovnakého stupňa jemnosti kryštálov, vzor vyššia ako vzor na malú plochu jemnejšie štruktúry tvoriace komplex, čím vyššia hodnota. Hladenie, ruky behúňa povrch drsný zmysel predradníka ruku a mechanizmus povrchu behúňa je hladká.


Od tvrdosti tvrdosť kryštálu je oveľa vyššia, než obyčajné sklo, dlhodobé užívanie často nestáva špinavé, zatiaľ čo sklo používané opakovane po dlhú dobu, je veľmi ľahké škrabance a povrch špinenie ako. Umelé crystal než tvrdosťou sklo by mal byť veľký, a preto bude zanechávajú stopy kresliť umelé krištáľové sklo povrch, aj keď žiadne takéto kryštálov, ktoré sklo poąkrábat značiek zdať.


Odvážte hmotnosť: dva body rovnakej veľkosti, umelých kryštál je moc ťažké, ako sklo.