Domov > Vedomosti > Obsah

Rozdiel medzi sklom a kryštálom

Jan 18, 2019

Syntetický kremeň a chemické zloženie prírodného kryštálového kremíka, vysoko čistého oxidu kremičitého, ktorý je známy ako "kryštál". Prírodný kryštál je transparentný kremenný kryštál je šesťhranný kryštál kolóny, jeho tvrdosť je veľmi vysoká, odráža slnečné svetlo (všeobecne známe ako sedem lúčov), veľmi silné.

Čistý kremeň je bezfarebný transparentný kryštál, bez nečistôt prírodného kryštálu by sotva našiel najprirodzenejšie kryštály so vzduchovými bublinami a nečistotami, korózia miešania kryštálov.


Syntetické kremenné suroviny kremičitý piesok sériou procesného rafinovania, potom jemnou reznou technológiou a absolútne bezchybnou vyleštenou námahou, čistými transparentnými kryštálmi, dopĺňajú nedostatok prirodzeného kryštálu.


Kamienky dodávajú kovy, ako je olovo môže zvýšiť rozdelenie svetla, len ukazuje, že Crystal šľachty. Vzhľadom na komplikované umelé spracovanie Crystal, remeslá pokročilé, niektoré ceny sú ešte drahšie ako prírodný kryštál.


Umelý krištáľ, ktorý je vysoko olovnatým sklom alebo olovnatým krištáľovým sklom a obyčajným sklom (zloženie je oxid kremičitý) až 24% oxidu olovnatého, bude podobný prirodzenému kryštálovému jasu a transparentnosti kryštálu.

Medzinárodné normy pre obsah oxidu olovnatého 24% (ktoré môžu byť nazývané kryštály, menej je kryštálové sklo) a chemické vlastnosti umelého kryštálu najlepšie v porovnaní s obyčajným sklom, hlavne veľké, pocit ťažkého, lomu, prenos z farebných desať-color; vysoká tvrdosť, odolnosť voči opotrebovaniu.


UV môže preniknúť do kamienkov a kryštálu, zatiaľ čo obyčajné sklo nie je.


Teplota topenia kryštálu: teplota topenia kryštálu 1713


Index lomu: index lomu kryštálov 1,544-1,553, sotva z tohto rozsahu. Refrakcia, keď je svetlo zo vzduchu do Sapphire Crystal, a je lomené, jeho sine sinus a pomer sínus úhlu.


Medzinárodné sklo má prísny koncept Glass: bežné sklenené výrobky. Kryštál: olovnaté sklo alebo Crystal, obsah oxidu olova 24%. Z toho vyplýva, že 24% vedie k vysokej záruke skla oxidu olovnatého.