Domov > Vedomosti > Obsah

Čo je K9 Crystal

Jan 21, 2019

K9 Crystal, tiež nazývaný sklo K9, sa môže tiež týkať trofejí K9 Crystal vyrobených z materiálov na optické poťahovanie a iné polia, účinky prenosu svetla, refrakcie, tvrdosti a štruktúry ďaleko nad živicovým materiálom. Spracovanie hlavne rezania leštenia a lisovania pod tlakom (podlieha taviacej nádobe). Materiál K9 patriaci do optického skla, krištáľovo čistý, získal veľa K9 kryštálovej trofeje pre spracovanie objektových tovární, produkty ich spracovania, nazývané produkty Crystal Medal na trhu.


K9 sklenené krištáľové prvky EU (Crystal) prvou definíciou je obsah PBO viac ako 24%. Sklo K9 neobsahuje PBO, indexy lomu až do indexu lomu skla obsahujúceho olovo.

Prečo predávať K9 K9 človekom vyrobená krištáľová trofej je najvyššia úroveň výroby, Čína nemá žiadne zákony o Rhinestones, b je vyrobená z krištáľového skla tiež vyrába kryštál trofej z výrobcov olovnatých krištáľov.


Nasleduje legálna definícia umelého kryštálu v cudzej krajine, ak používate sklo K9, o ktorom sa tvrdí, že sa predáva kryštál, iní vám to povedia.


SI č. 312/1972 - predpisy Európskych spoločenstiev (CrystalGlass), 1972.


Plný olovnatý krištáľ - 30% oxidy kovov (%) PbO≥ 30% hustota ≥ 3,00 index lomu nD> 1 · 545


Olovnatý kryštál - 24% oxidy kovov (%) PbO≥ 30%


Ustanovenia Európskej únie z roku 1972 obsahy oxidu olova sú väčšie alebo rovné 30%, hustota je vyššia ako 3G / cm3, index lomu vyšší alebo rovný 1,545 skleneným plným olovnatým krištáľom, obsah oxidu olova väčší alebo rovný 24% sklo, olovnatý krištáľ, krištáľové sklo nie je tak jasne definované, často s obsahom oxidu olovnatého z olovnatého skla menej ako 24%. Poskytuje licenciu na obsah oxidu olova väčší alebo rovný 24% skla odstrániť sklo, môže byť nazývaný Crystal a obsah oxidu olova väčší alebo rovný 24% je olovnaté sklo povolené známe ako olovnatý krištáľ, väčší alebo rovný 30% skla povolené nazývať plný olovnatý krištáľ, nemusíte pridávať sklo.