Domov > Vedomosti > Obsah

prečo si vybrať nás, keď si kúpite kvalitné výrobky z krištáľu?

Jul 02, 2019


Prečo si vybrať nás, keď si kúpite kvalitné výrobky z krištáľu?

 

Po prvé: Vyberáme len kryštály triedy A a K9 pre vysokokvalitné hotové výrobky z kryštálov.

 

Kryštály triedy k9 : dobre vyleštené / žiadne zlomené hrany / žiadne praskliny / žiadne škrabance / žiadne vnútorné nečistoty a bubliny / bez nehomogénneho vnútra / dokonalý tvar / správne uhly / vynikajúca kolinearita / rovnaká šírka švu pre všetky hrany / veľmi dobré tolerancie ( normálne + - 1mm) / bez dodatočnej opravy povrchu alebo švu / bez zeleného dotyk / dobre čistý povrch


B stupeň k9 kryštály : vyberieme iba stupeň B, ak niektoré hrúbky surovín nemajú stupeň, je to rovnaké ako trieda A, majú len málo drobných bublín vo vnútri, ale nahradíme položky, ktoré majú bubliny, len vám pošleme výrobky bez bublín vo vnútri.

 

Po druhé: navrhneme vám najvhodnejšie kryštály K9 podľa značiek vášho stroja. Aby ste sa vyhli kryštálom, ktoré ste dostali, nemôžete urobiť laserové gravírovanie vnútri.

 

Existuje mnoho rôznych 3D laserových gravírovacích strojov , ako sú stroje HolyLaser v meste Yiwu, stroje Shining3D v meste Hangzhou, laserové stroje STN v meste Wuhan, múdro laser v meste Shenzhen a Nemecku stroje atď.

 

Tiež existuje mnoho rôznych K9 kryštálových surovín na trhu. Najobľúbenejšie sú materiály Kaimashi K9 z provincie Hubei, materiály Jiangsu K9 z provincie Jiangsu, materiály Huatian K9, materiály Kangyou K9 z provincie Shandong, materiály K5 z provincie Anhui a sklenené materiály.

 

Po tretie: 100% silné bezpečnostné balenie pre kryštálové výrobky.  

 

Máme rôzne krabice , ako je jednoduchý biely box, jednoduché darčekové krabičky, papierové darčekové krabičky, luxusné drevené boxy, kožené krabičky, atď pre jednotlivé balenie. A potom niekoľko krabíc do jedného silného vlnitého kartónu, ktorý so silnou penou obklopený vnútri chrániť tovar počas dodávky.

 

Po štvrté: Máme bohaté skúsenosti v tejto oblasti .

 

S našimi skúsenosťami v oblasti materiálov a výroby Vám môžeme ponúknuť vysoko kvalitné výrobky z krištáľu.

 

S našimi skúsenosťami v balení Vám môžeme ponúknuť rôzne krabice a zaručiť bezpečnosť výrobkov počas prepravy.

 

S bohatými skúsenosťami pre export , môžeme vám rôzne riešenia pre vývoz tovaru a do dovozu na miesto určenia podľa dodacích podmienok ako EXW, FOB, CIF, DDU, CFR, atď. A my vám môžeme pomôcť, aby ste na žiadosť colných orgánov uplatnili rôzne certifikáty.

 

S našimi skúsenosťami s medzinárodnou logistikou máme rôzne možnosti dodania pre vaše objednávky, ako napr. Po mori až po námorné prístavy pre veľké zákazky, ktoré nie sú potrebné urgentné, letecky na letisko pre veľké zákazky potrebné urgentné, expresné služby od dverí k dverám až po malé objednávky objednávok zo strednej Ázie, Ruska a Európy a iných riešení kombinovanej dopravy.

 

So skúsenosťami z popredajného servisu . Máme rôzne riešenia, keď sa naši klienti sťažujú na kvalitu našich výrobkov. Vymeňte množstvo z budúcich objednávok, vrátte peniaze za chybné výrobky, primeranú zľavu pre budúce objednávky atď

 

Rôzne kvality, rôzne ceny.


Jedinou nevýhodou pre vysoko kvalitné výrobky s vyššími cenami je, že musíte platiť viac peňazí, ale budete mať dobrú povesť, získať viac klientov, rozšíriť svoj trh a mať väčší zisk bez popredajných servisných problémov.

 

Jedinou výhodou pre najlacnejšie výrobky s nízkou kvalitou je, že stačí zaplatiť menej peňazí, ale dostanete sa do popredajných problémov, stratíte povesť, stratíte klientov, stratíte trh a už nebudete mať žiadny zisk. Vaši konkurenti by to chceli vidieť, ale veríme, že nie ste.

 

Samozrejme, ak chcete len propagačné produkty, cena je prvá, kvalita nie je tak dôležitá, dajte nám vedieť. Máme pre vás aj riešenia.


Možno by ste povedali: "Dosť je najlepšie" a Fuck off "Kvalita je dobrá" . Súhlasíme s vami, pretože máme rôzne riešenia pre vaše rôzne požiadavky.

 

Naším cieľom je urobiť všetko pre to, aby sme splnili vaše požiadavky.