Domov > Vedomosti > Obsah

Prečo sa kryštály degaussing?

Jan 23, 2019

Niektorí ľudia dostanú niečo bez toho, aby sa zbavili krištáľovej rudy, alebo závraty alebo palpitácie, alebo divoký sen alebo depresia môžu byť skôr zvyšnými príčinami negatívnej energie.


Niektorí ľudia, keď dostanete Crystal a budú veľmi šťastní, veľmi vzrušený, detský Daihatsu, rozmar, inšpirácia, majstrovské dielo, rovnaký význam, pred odchodom je zostatková energia. Len šťastnejší ako druhý.


Degaussing bolo riešiť zvyškovú energiu, Crystal obnoviť svoj pôvodný vzhľad, čo je pamäť, ktorá je na svete, ktorá nebola dobrá a žiadna zlá energia. Energia, je neutrálna, Crystal je tiež neutrálny. Ale vesmír trendov, rovnako ako celý vývoj ľudskej duše, je pozitívna, pozitívna, pozitívna, krištáľová energia, ktorá pomáha vnímajúcim bytostiam voči pozitívnemu, pozitívnemu, pozitívnemu smeru vývoja. Takže ak vás niekto kritizoval za krištáľovú rudu, moc je chudobná, majú tendenciu nazývať sa členmi majstrov, dobre si ich vyzdvihnúť, dobre sa smiať, nevadí.


Viete, že Crystal ruda pôvodne neutrálnej energie, to odráža ako zrkadlo kritikov, kritika kritizovať jeho vlastné, to je úplný odraz! Stále sa smeje a dobre, aj bez rušenia, to je zvyčajne veľmi ťažké tváre, a je často nahnevaný. Crystal klenot domov a znovu degauss, nenechávajte svoju energiu.


Degaussing, ako počítačové disky "REPROGRAMMING", odstránenie bývalej energie, existujú nové priestory pre nás použiť. Degaussing nevylučuje energiu kryštálovej rudy, že chcete použiť absolútnu ľahkosť!