3D gravírovaný Jade Glass Memento Award za suveníry

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne krištáľové sklo memento trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodu křišťálové sklo memento trofej, prázdne krištáľové sklo Memento ocenenie produktov od nás. Názov položky: 3D gravírovanie ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína prázdne krištáľové sklo memento trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpení veľkoobchodu křišťálové sklo memento trofej, prázdne krištáľové sklo Memento ocenenie produktov od nás.

Názov položky: 3D gravírovaná cena jade skla Memento za suveníry

Kľúčové slová: Ocenenie za sklenené memento

Položka č .: SCT-039

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: Jade sklo

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 50x120x150mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná medaila z krištáľového skla Memento trofej je podľa vašich požiadaviek rezaná a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť našej medenej trofeje z krištáľovej krištáľovej sklenice vás predstaví úžasnému svetu dvojrozmernej a trojrozmernej laserovej gravírovanie. Nezáleží na tom, akú príležitosť získame naša medená trofej s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Glass Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálne továrne. Vitajte na veľkoobchodné 3D vyrezávané jadro sklenené memento ocenenie pre suveníry výrobky od nás.

Vyšetrovanie