Jade Glass Ovation Crystal Certificate Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľového skla certifikát trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 kryštálu certifikát trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: Jade Glass Ovation Crystal ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína k9 krištáľového skla certifikát trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 kryštálu certifikát trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: Cena Jade Glass Ovation Crystal Certificate Award


Kľúčové slová: award crystal award

Položka č .: SCT-053

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 120x40x200mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naše vlastné ocenenie k9 kryštálového certifikátu je podľa Vášho výberu strihané a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahlo žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia troch ocenení k9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú udalosť získame naše ocenenie trofeje kryštálového skla K9 s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodné nefajčiarske ovation Crystal certifikát ocenenie produkty od nás.

Vyšetrovanie