Nový prírastok Unikátny K9 Blank Crystal Triangle Award

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľového skla trojuholník trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpenie veľkoobchodu k9 krištáľového trojuholníka trofej ocenenie produktov od nás. Názov položky: nový prírastok unikátny k9 prázdny kryštál ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 krištáľového skla trojuholník trofej ocenenie výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na zakúpenie veľkoobchodu k9 krištáľového trojuholníka trofej ocenenie produktov od nás.

Názov položky: nový prírastek unikátny k9 krehký krištáľový trojuholník


Kľúčové slová: cena krištáľového trojuholníka

Položka č .: SCT-048

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optické kryštálové sklo K9

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 150x30x150mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Náš vlastný k9 krištáľový trojúhelník trofej ocenenie je strihané podľa vašej požiadavky a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi dosiahnuť žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia troch trofejí k9 z krištáľového skla vám predstaví úžasný svet dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, čo je príležitosť, ocenenie trofeje trofeje k9 z krištáľového skla s 2D / 3D podkladom gravícia ju navždy pripomenie.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodný nový príchod unikátne k9 prázdne krištáľové trojuholník ocenenie produktov od nás.

Vyšetrovanie