Vysokokvalitná vlastná cena Crystal Arrow K9

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 kryštál šípka ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 kryštálové arrow trofej produkty od nás. Názov položky: vysoko kvalitné vlastné k9 kryštál arrow award Kľúčové slová: kryštál ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 kryštál šípka ocenenie trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na nákup veľkoobchod K9 kryštálové arrow trofej produkty od nás.

Názov položky: vysoko kvalitné vlastné k9 kryštálové arrow award


Kľúčové slová: award for crystal arrow

Položka č .: SCT-044

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: ocenenie kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 120x12x60mm (môžu byť rôzne)

Použitie: 2D / 3D gravírovanie, pieskovanie, farebná tlač ako darček na kryštál

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša vlastná k9 krištáľová šípka trofej ocenenie je strihané podľa vašej požiadavky a ručne leštené našimi kvalifikovanými pracovníkmi dosiahnuť žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť nášho ocenenia trofeje k9 s kryštálovou šípkou vás predstaví úžasnému svetu dvojrozmerného a trojrozmerného laserového gravírovania. Nezáleží na tom, akú príležitosť prinesie naša k9 kryštalická šípka trofej s 2D / 3D podtlakovou rytinou Pamätajte si to navždy.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodných vysoko kvalitných zákazníckych k9 kryštálových arrow produktov od nás.

Vyšetrovanie