kryštálové trofeje a ocenenia K9 Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 kryštál trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej k9 krištáľovej trofeje, k9 krištáľových produktov od nás. Názov položky: fazetovaný slnečnicový tvar K9 kryštál trofej s ryté logo Kľúčové slová: k9 ...

Podrobnosti o produkte

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína K9 kryštál trofej výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodnej k9 krištáľovej trofeje, k9 krištáľových produktov od nás.

Názov položky: farebná slnečnicová k9 kryštalická trofej s rytým logom

Kľúčové slová: K9 kryštál trofej

Položka č .: SCT-002

Značka: lesklá krištáľ

Materiál: optický k9 kryštál

Typ produktu: cena za slnečnicové kolo K9 kryštálovej trofeje

Veľkosť (mm): 180x45x180 (môžu byť rôzne)

Použitie: pieskovanie ako krištáľový obchodný darček

Balenie: Prezentačná darčeková krabička

MOQ: ŽIADNA ŽIADOSŤ

Naša farebná k9 kryštálová trofej je rozrezaná podľa vášho rozmeru loga a ručne leštená našimi kvalifikovanými pracovníkmi, aby dosiahla žiarivý lesk. Kvalita a vysoká transparentnosť našej k9 kryštálovej trofeje s dizajnom loga sandblastom vám prinesie nádherný obchodný darček pre vašich obchodných partnerov!

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Crystal Trophy Award výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodných k9 kryštál Trophy produkty od nás.

Vyšetrovanie