Domov > Novinky > Obsah

India Klienti navštívili našu továreň na nákup K9 Crystal suroviny a ďalšie časti strojov

Jul 19, 2017

Máme Narendra Kumar a jeho priateľa (Sabesan) z Blue Crystal 3D Engrave Pvt. Ltd navštívila našu továreň 15. júna 2017 po tom, ako sme v apríli školeli svojich pracovníkov.


Po tom, čo ich robotníci vycvičili naši majstri. Chcú rozšíriť svoje krištáľové aktivity v Indii, a tak prišli tentoraz navštíviť našu továreň, aby diskutovali o materiáloch, ktoré chcú kúpiť pre nich, ao budúcej spolupráci medzi nami.


V marci sme dovezli jeden kontajner s objemom 20 stôp k9 surových krehkých surovín, teraz chcú, aby sme si ich kúpili ďalšími dvoma 20ft kontajnerom všetkých farieb kryštálov K9 surovín, veľkých rozmerov sklenených tabúľ, piesku, brúsneho papiera na brúsenie a leštenie, leštiaca podložka, leštiaca podložka, brúsne kotúče a kotúčové kotúče, rezacia čepeľ pre krištáľové rezacie stroje, brúsne stroje na brúsenie a leštenie, diely na vŕtanie otvorov pre stroje na vŕtanie krištáľových dier.


S našou továrňou sme pracovali od roku 2012 a dúfame, že s nimi budeme môcť v budúcnosti ďalej obchodovať na základe vzájomných výhod.


微信图片_20170719094908.jpg