Domov > Novinky > Obsah

Zmysle K9 Crystal

Aug 22, 2015

K9 Crystal, tzv K9 sklo môže byť K9 krištáľové trofeje vyrobené z materiálu optický povlak a iných oblastí, účinky svetla, Refrakčné, tvrdosť a textúry ďaleko vyššie sa materiál živica. Spracovanie hlavne rezanie, leštenie a tlak-cast (s kotlom). K9 materiál patrí optické sklo, krištáľovo čisté, odvodený veľa K9 krištáľové trofeje pre spracovanie objektu továrne, produktov ich spracovania, volal Crystal medailu produktov na trhu.

K9 sklenené kamienky EÚ (krištáľ) prvá definícia je viac ako 24% PBO obsah. K9 sklo neobsahuje PBO, lomu až index lomu skla s obsahom olova.

Prečo predať K9 K9 umelých kryštál trofej je najvyššia úroveň výroby, Čína nemá žiadne zákony na kamienky, b je vyrobená z krištáľové sklo kryštál tiež produkoval trofej z olova výrobcov kryštál.

Nasleduje EÚ právnu definíciu umelých kryštál, v cudzej krajine, ak používate K9 sklo vyhlasoval, že kryštál predáva, iní môžu povedať.

S.I. č. 312/1972 — predpisy Európskych spoločenstiev (CrystalGlass), 1972.

Plné viesť Crystal — — 30% oxidov kovov (%) PbO≥ 30% Density≥ 3·00 indexu lomu nD > 1·545

Viesť Crystal – – 24% oxidov kovov (%) PbO≥ 30%

Ustanovenia Európskej únie v 1972 oxid olova väčšia alebo sa rovná 30%, hustota je väčšia ako 3G/cm3, index lomu je väčšia alebo rovná 1.545 pohár plný olovnatý krištáľ, oxid olovnatý obsahu väčšia alebo sa rovná 24% sklo, viesť crystal, crystal sklo je nie tak jasne definované, často s oloveného skla oxid obsahu necelých 24% olova. Poskytuje licencií na oxid olovnatý obsahu väčšia alebo sa rovná 24% skla odstrániť sklo, možno nazvať kryštál a obsahu väčšia alebo sa rovná 24% olovnatého skla povolené známy ako olovnatý krištáľ, väčší alebo rovný 30% skla umožnené len plný olovnatý krištáľ, nie je potrebné pridať sklo oxid olova.