Domov > Novinky > Obsah

Rozdiel medzi kryštál a krištáľ

Aug 22, 2015

Kremeň syntetické a chemické zloženie prírodný kryštál kremeňa, oxid kremičitý vysokej čistoty, ktorý je známy ako "Crystal". Prírodné kryštál je transparentné quartz krištáľová šesťhranné stĺpca kryštálov, jeho tvrdosť je veľmi vysoká, odrážajúce slnko (bežne známy ako sedem lúče), veľmi silný.

Čistého kremeňa je bezfarebný transparentný Crystal, bez nečistôt prírodné Crystal sotva našli najprirodzenejší kryštáliky vzduchové bubliny a nečistôt, Crystal miešanie korózii.

Syntetické quartz surovín kremičitý piesok cez sériu refinement proces, potom jemné rezanie technológie a absolútne bezchybné leštené úsilie, čisté priehľadné kryštály, vynahradiť nedostatok prírodné kryštál.

Kamienky pridať kovy ako olovo môže zvýšiť svetlo rozdeliť snímku, iba ukazuje, že Crystal šľachty. Pretože umelé Crystal proces komplikované, remeslá, rozšírené, niektoré ceny sú dokonca drahšie ako prírodný kryštál.

Umelých kryštál, ktorý je vysoko-oloveného skla, alebo oloveného krištáľového skla a obyčajné sklo (zloženie je oxid kremičitý) 24% oxid olova, bude podobné prírodné kryštál jas a transparentnosť kryštálu.

Medzinárodné štandardy pre obsah oxid olova 24% (ktoré možno nazvať kryštály, menej je krištáľového skla), a chemické vlastnosti z umelých kryštál najlepšie, v porovnaní s obyčajným sklom, hlavne veľké, cíti ťažké, lom, prenos z farebných desať farieb; vysoká tvrdosť, odolné oblečenie.

UV môže preniknúť kamienky a krištáľ, kým nie je obyčajné sklo.

Bod topenia kryštálov: Crystal topenia 1713

Index lomu: Crystal lomu 1.544-1.553, sotva mimo tohto rozsahu. Lom pri svetla zo vzduchu do Sapphire kryštál a lámal, jeho sínus uhla a pomer sínusu uhla.

Medzinárodný pohár má prísne koncept skla: spoločné sklených výrobkov. Kryštál: olovnatého skla, alebo kryštál, viesť obsah oxidu 24%. Preto 24% viesť vysoké vedenie oxid skla záruka.