Domov > Novinky > Obsah

20170416-20170428 navštívte náš klient továrne v Indii s dvom pánom trénovať svojich zamestnancov

Jul 19, 2017

Milostivý pozvanie Narendra Kumar, majiteľ modrý kryštál 3D vyryť Pvt. Ltd.From 20170416 na 20170428, tri z nás (mňa a dvoch majstrov) odišli do Indie trénoval svojich pracovníkov. Pôsobia ako továreň v Bangalore, India rokov a chcú zlepšiť účinnosť svojich pracovníkov, aby rozšírili svoje podnikanie v Inida a v iných krajinách.


Po príchode sme zistili, že majú všetky potrebné stroje a materiály (brúsky, leštiace stroje, strihanie mahines, otvor vŕtacie stroje, vpadnutia stroje, sandblasing stroje, 3D laserové Gravírovacie stroje, k9 A triedy prázdne krištáľové materiálov, veľké veľkosti skla, piesky, brúsne koliesko, piesok papier, leštiaca handrička, leštiaci prášok, atď) pre celý krištáľové darčeky chovné zvieratá line.


Ale ich pracovníci nevedeli ako používať them.10 pracovníkov môže urobiť len 100 kusov hotových výrobkov, každý deň. V našej továrni v Číne, najmenej 2000 kusov kryštály.


Tak sme diskutovali plán s dvom pánom a vlastníkom pomôcť zlepšiť ich pracovné.


Po prvé, sme pýtal majiteľ vysvetliť ich pracovníkov (nevedeli o angličtine) plán. Opýtali sme sa ho vymenovať dvoch pracovníkov naučiť pomeliem účinnejšie, dvaja pracovníci oboznámiť leštenie, dvaja pracovníci pre rezanie, dvaja pracovníci diery vŕtaním a vyprázdneniu, dvaja pracovníci pre pieskovanie a cleaning.two pracovníkov pre laserové gravírovanie, atď). Keď sú školeni, sa učiť od seba navzájom.


Po druhé, prvé dva dni, jeden majster učil dva magisterské brúsenie a ďalší majster naučil dve predlohy o leštenie. Dva dni po tom, pracovníkov držať učenia počas nášho pobytu tam.


Druhé dva dni, jeden majster vyškolené o rezanie, jedna predloha pre dieru vŕtanie a vyprázdneniu. Tretí dva dni, jeden pre pieskovanie a jeden pre čistenie, som učil pracovníkov pre 3D laserového gravírovania, pretože sme to celé roky.


Po 10 dňoch tréningovú všetkých pracovníkov môže pracovať viac rýchlejšie, ako predtým, aspoň 5 krát. Napríklad 5 pracovníkov môžete čistiť iba 55 kusov pieskovaním kryštálové trofeje pred výcviku, ale v našej továrni, 1 pracovník môže skončiť do 2 hodín. Cos nevedeli dať do vody 15 minút najprv a potom robiť cleanning.


A po tréningu, továreň zachránil veľa nákladov. Ako 20% úspory vody, 20% energie uložené, 15% piesku a leštiaci prášok uložené. A vedia, ako znížiť uložiť k9 crystal surovín, atď.


India je veľký trh. Modrý kryštál 3D vyryť Pvt. Ltd. je len crystal remeslá továreň v Indii a majú 6 predavač a 5 dizajnérov a 55 pracovníkov, by malo byť najviac konkurencieschopné výrobca v Indii, ale kvôli zlú výkonnosť, nie sú schopní vybrať veľké objednávky. Vždy pýtali sa nás na výrobu ich veľké množstvo objednávok. Ale dovážané z Číny, to bude trvať čas počas pôrodu, takže nemôžu získať spech objednávok v Indii.


Teraz všetko sa zmení, môžete vybrať akúkoľvek objednávku v Indii a zhotovíme vo vlastnej továrni. Všetky naše továrne stačí kúpiť všetky mateials pre nich. Sme partnermi a radi by sme rastú lepšie a lepšie s našimi klientmi.


A počas nášho pobytu, jeden ženského personálu majú narodeninám 24. továrne rezervované, jej koláč a všetci pracovníci oslávili jej narodeniny spolu v kancelárii. Páči sa mi to. Každý z nás si sladký moment.