Štvorcové masívne sklo Tehla Bubble Crystal Tehla WC Oddiel Hotel Bar Prevodovka Pozadie Exteriér

Štvorcové masívne sklo Tehla Bubble Crystal Tehla WC oddiel Hotel Bar Transmittance Pozadie Wall vonkajšia položka č .: SDCM-056

Podrobnosti o produkte

námestie Masívna sklenená tehla bublina Krištáľová murovaná toaleta priečka hotelový priečnik pozadia stenu exteriér


Položka č .: SDCM-056


Materiál: optické pevné krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové sklo K9


Použitie: rozvodná stena, okná, strecha, poschodie, fontána, bazén, vnútorná a vonkajšia výzdoba, hotelová lobby interiérová výzdoba, interiérová dekorácia interiéru, Plaza exteriérová dekorácia, budova vonkajšie dekorácie, dekorácie vily, dekorácie rekreačného strediska, dekorácie scénického priestoru, dekorácie reštaurácie, dekorácie s otváracie / zatváracie slávnosti, dekorácie s barovým pultom atď.


Lepenie - Vytvoriť stenu z masívnych kryštálových tehál a spojiť ich s priehľadným lepidlom pod UV žiarením AKO SÚ LIKE urobiť budovu s tradičnými tehálami spojenými tradičnou cementovou maltou.


výhody:

Naša nízka údržba, krásne vyzerajúce masívne krištáľové sklo tehla má mnoho výhod, ktoré tradičné tehly nemajú. Naše tehly z krištáľového skla sú 5 cm (2 ") z pevného krištáľového skla, ktoré je mimoriadne silné, ale aj priehľadné (s výnimkou, že matné nie sú čisté)


Viditeľnosť / priehľadnosť - Tieto masívne sklenené tehly umožňujú približne 80% prenosu svetla, ako bolo spomenuté skôr, a tiež nikdy žlté, oblačno alebo nepriaznivo ovplyvnené počasím alebo slnečným žiarením.

50% prestupu svetla pre tehly s bublinkovým krištáľovým sklom a bez prestupu svetla pre matné krištáľové sklenené tehly, ktoré sú vhodné na prierez súkromného priestoru.


Odolnosť voči poveternostným vplyvom - Tieto sklenené bloky z pevných krištáľových tehál môžu mať svoje vlastné sily proti mocám Matky prírody, vrátane veterných síl, zemetrasení, záplav a všetkého ostatného.


Graffiti Resistant - naše sklenené bloky z masívnych krištáľových tehál poskytujú nielen zvýšenú bezpečnosť, ale sú odolné aj voči graffiti a inému vandalizmu. Zvlášť keď máte živé a aktívne deti.


Odolnosť proti hluku - Tak ako ostatné sklenené tvárnicové kryštálové tehly, tieto masívne tehly poskytujú dodatočné zníženie hluku v dôsledku ich hrúbky. Pomôžu zablokovať nežiadúci vonkajší hluk, ako to spôsobia ostatné produkty oddielov.


Požiarna odolnosť - vaše pevné krištáľové sklenené tehly majú tiež najvyššiu požiarnu citlivosť každého bloku, ktorý spĺňa protipožiarne kódy vo všetkých verejných aplikáciách.


Vodotesné -Naša krištáľové sklenené tehly môžu byť zabudované do podlahy, ktorá bude pod vodou po celú dobu. Môžete ich použiť v fontáne, bazéne, streche, vybudovať vaňu atď.


Vlastné rozmery a tvary - Naše křišťálové sklenené tehly s pravidelnými rozmermi ako 100x200x50mm a 50x50x240mm, ale môžeme na mieru urobiť ľubovoľné veľkosti podľa požiadaviek. A my môžeme vyrobiť štvorcový tvar, obdĺžnikové tvary, valec, osemuholník, kruh, trojuholník, atď, aby vyhovoval vašim požiadavkám všetkých aplikácií.


Rôzne farby - rovnako ako v populárnom číre / transparentné, tieto bloky tiež prídu vo farebnej now.Like RED, BLUE, zelená, ružová , purpurová , zlatá žltá, černica, atď.


Tehlová murovaná tehla Krištáľová murovaná toaleta priečka hotelová priechodka pozadia stena exteriér (4)Vyšetrovanie