Nástenné kryštálové sklenené piliere s dekoráciou LED svetlom

sklenené stĺpy z krištáľového skla s LED svetlom dekorácie Číslo výrobku: SDCM-077 Materiál: optické masívne krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové sklo K9 Použitie: masívna bublina 3D laserové ryté sklenené stĺpy z krištáľového skla pre priečky, okná, strecha, podlaha, fontána , bazén, vnútorný a ...

Podrobnosti o produkte

nástenné kryštálové sklenené stĺpy s LED svetlom dekorácie


Položka č .: SDCM-077


Materiál: optické pevné krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové krištáľové sklo K9


Použitie: masívna bublina 3D laserové gravírovanie stĺpikov z krištáľových sklenených stĺpov pre priečky, okná, strechy, podlahy, fontány, bazény, interiérové a exteriérové dekorácie, interiérové dekorácie interiérových domov, dekorácie domácich interiérov, exteriérové dekorácie dekorácie interiéru, výzdoba KTV, dekorácie nákupných centier, budova vonkajšej výzdoby, dekorácie vily, dekorácie v rekreačných oblastiach, scénické dekorácie, dekorácie v reštauráciách, ozdoby na otváracie / zatváracie ceremoniály,


výhody:


Viditeľnosť / priehľadnosť - Tieto dekoratívne masívne bublinové / ryté / vzorové kryštálové sklenené piliere umožňujú približne 50% svetelného prechodu, s LED svetlom, robí z neho veľmi pekné oči priťahujúce partition walls.


Odolnosť voči poveternostným vplyvom - Tieto masívne kryštálové sklenené sklá sa môžu držať proti vlastným silám Matky prírody, vrátane veternej sily, zemetrasení, povodní a čokoľvek iného.


Graffiti Resistant - naše masívne piliere z krištáľového skla poskytujú nielen zvýšenú bezpečnosť, ale sú tiež odolné proti graffiti a inému vandalizmu. Zvlášť keď máte živé a aktívne deti.


Požiarna odolnosť - naše pevné kryštálové sklenené piliere majú tiež najvyššiu požiarnu citlivosť každého bloku, ktorý spĺňa požiarne kódy vo všetkých verejných aplikáciách.


Vodotesné - Naše stĺpy z krištáľového skla môžu byť použité na fontáne, bazéne, streche, okná, podlahy, záhradu atď Tieto vonkajšie dekorácie.


Vlastné rozmery a tvary - Naše stĺpy z krištáľového skla môžu byť vlastné akejkoľvek veľkosti podľa požiadaviek. A my môžeme vyrobiť štvorcový tvar, obdĺžnikové tvary, valec, osemuholník, kruh, trojuholník, atď, aby vyhovoval vašim požiadavkám všetkých aplikácií.


Rôzne vzory - rovnako ako v populárnej bubline a 3D laserovom gravírovaní, tieto kryštálové sklenené piliere tiež prichádzajú v rôznych vzorkách.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd je najlepšie Čína Dekoratívne Crystal materiál výrobcu a dodávateľa s profesionálnym továrne. Vitajte na veľkoobchodných nástenných krištáľových sklenených pilieroch s LED diódami od nás.
Vyšetrovanie